Ayaklarınız Üstünde Durun!

Öğretmen ve öğrencilerin kaynaklara erişim sağladığı size özel portaldır. Video kayıt süreçlerinden videoların ve soru imajlarının indirilmesine, istenilen platformlardan kaynaklara erişilebilir kılınmasına kadar kendi süreçlerinizi yönetebilmenize olanak sağlamaktadır.

  • Dijital Kitap Yönetimi Modülü
  • Optik QR Modülü
  • Soru Havuzu Modülü
  • Benzer Soru ve Konu Anlatımı Özelliği
  • 120.000 Soruluk Hazır Havuz
  • Soru Çözümü Yönetim Modülü

DİJİTAL KİTAP YÖNETİM MODÜLÜ

Ürettiğiniz ya da ürettirdiğiniz kitapları Web’de, Masa üstünde, Mobil Uygulamalarda erişilebilirliğini yönetmeniz elinizde! Akıllı tahta uygulamalarının Windows, Pardus, Mac ve Web erişebilirliğini yönetebilirsiniz. Benzersiz PAKET özelliği ile de branş bazlı öğretmenlerin ihtiyaç duyacağı tüm kitapları tek dosya olarak sunabilmektedir. PAKET özelliğinden dolayı gerek olmasa da Masaüstü kütüphane özelliğini de kullanabilirsiniz.


OPTİK QR MODÜLÜ

PDF lerine otomatik optik / QR basabilir ya da indirip kitabınıza ekleyebilirsiniz. Kurumsal denemelerin optiklerini en hızlı biz okutuyoruz! Her bir optik formu ortalama 3 saniyede okutuyoruz.


SORU HAVUZU MODÜLÜ

Yayınevinin e tkilenmiş sorular içinden öğretmenlerin kredilendirme ile test hazırlamasına olanak tanımaktadır.


BENZER SORU VE KONU ANLATIM ÖZELLİĞİ

Öğrenciler mobil uygulamalar ve yayıncılık portalı üzerinden video çözümleriniz yanı sıra o soruya ait benzer soru ve konu anlatımlara ulaşabilmektedir.


120.000 SORULUK HAZIR HAVUZ

Video çözümleri kayıtlı, kazanım ve zorluk etiketli, ortaokul ve lisedeki tüm dersleri kapsamaktadır. Bu soruları Soru Havuzu Modülünde ya da Benzer Soru özelliği için kullanabilirsiniz.


DİJİTALLEŞME SÜREÇLERİNİ YÖNETİN

Akıllı tahta uyg. üretiminden ayrı bir sürece girmeden kesilen soruların, çözüm videoları için editöre atama, öğretmen tanımlama, kazanım-zorluk etiketleme, hata raporlarını alma, düzeltme gibi süreçleri yönetebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin

Birlikte Eğitime Yön Verelim

Başarı için doğru analiz, doğru planlama ve doğru uygulama...